KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12771354
nr 1277 1354
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Hus. Signerad, daterad -81. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:37:37
30/9 18:32:38
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger
Lis Husberg (f. 1920)